עמידר, גבעת עדה

סיכום ישיבה בנושא מסיבת רחוב ברחוב הדקל (לא ערוך)

רשימת משתתפים

אפרת -
מסיבת מבוגרים
DJ טוב
שתיה טובה
שיווק טוב
מיקום -יער אחלה. בתוך גבעת עדה ברחוב של הגבעת חולים. רחוב השקד סבבה לי קצה השקד מול הרים.

ורד - מתחברת לאפרת בעניין של מבוגרים. אפשר להתחיל 19:00

ברחוב הגפן - אף בנאדם לא התלונן. הכל היה סבבה.
המיקום ברחוב הדקל - זה לב הפלצנות.

קצה יוספטל מגניב.

הרחוב - להשמיש את הרחוב.

על תעשו רעש מקדים - להביא את כולם לדבר - לא יקרה. רוצה - תעשה.

התאגדות תושבים לאספקת שירותי תחבורה: הנושא המרכזי באסיפת מרץ במזרח גבעת עדה

אוטובוס בויקיפדיה

באסיפת התושבים מחר (שלישי 25/3) בערב, נדבר על הרעיון להקים התאגדות תושבים להספקה עצמאית של שירותי תחבורה. כלומר, לבנות בעצמנו פתרון אשר מתאים לצרכינו התושבים ככפפה ליד, ומאפשר לנו את מידת השותפות והשקיפות הנדרשות כדי לתת לעצמנו את הכבוד האנושי המגיע לנו פשוט מתוך היותינו בני אדם עם צרכים. לדעת שהם, עובדי אספקת התחבורה כמו פקידי הממשל, עובדים בשבילנו.

כרגיל, האסיפה תתקיים באוהל מחומם בגינת הליבנה, והכניסה חופשית לכל מי שמתענייןת.

מה למדנו מאסיפת פברואר בגבעת עדה-מזרח?

פומביות - כדאי לספר ב-2 משפטים מדוע הפומביות של המפגשים חשובה לי, ומה בדיוק אני כותב בפרוטוקול המפגשים. וגם לבקש שותפות בכתיבת הפרוטוקולים.

חשוב לציין נושא אחד מרכזי שעליו נדון בכל מפגש. כי זה מה שגורם לאנשים לצאת מהבית - התודעה שיש כאן נושא שחשוב להם לדבר עליו.

שותף הזמנת תושבים בשכונה יכול מאוד לעזור, שיפיץ ברשימות התפוצה שלו. וגם יעזור להפיץ ברחוב.

מערכת המטלות:
- לשדרג את ממשק ההרשמה הראשונית, כלומר, ליצור מנגנון שמאפשר לאנשים לקבל סיסמה פשוטה ולהכנס מייד לאחר המפגש. וגם לדאוג לממשק נוח לשינוי הסיסמה.
- לאפשר חיבור פשוט וקל דרך פייסבוק וג'ימייל.

פרויקטים של התחדשות עירונית - פינוי בינוי ותמ"א 38 - שיקולים ותפקידה הרצוי של המועצה

שר השיכון, ראש המועצה פינקי וחבר המועצה זיו רכלבסקי, ליד פרויקט "תמ"א 38" בשכונת עמידר בגבעת עדה, במהלך ביקור שר השיכון בבנימינה-גבעת עדה, השבוע

מחד, תמא 38 משדרגת את איכות המבנים - למשל בעמידר, שידרגה את הדירות ופתחה חלון הזדמנויות למשפחות שם. יצרה רווחה ואיכות מגורים יותר טובה. מאידך, יש לה השפעות שליליות רבות. למשל, תמ"א 38 בשכונת עמידר, גבעת עדה:
1. העמיסה על התשתיות מעבר למה שהיה מתוכנן. גם כך, מערכת הכבישים והתנועה ושטחי הציבור בגבעת עדה לא מתאימים לכמויות כלי הרכב שהתווספו עם השכונות החדשות. ועוד לא דיברתי על מערכות המים והביוב.
2. שינתה את פני שכונת עמידר, בתוספת הקומות ולמעשה פתחה פתח לבניה גבוהה, מעבר למה שהיה ידוע ומקובל עד כמה בגבעת עדה. במעשה זה "פתחה סדק תכנוני", שיביא את השיטפון

Subscribe to עמידר, גבעת עדה